Certyfikat angielskiego Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Ogrody projektowanie i zakładanie – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Akty notarialne
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest ważny w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Egzaminy wymagają wielofazofych starań. Dzięki nim z łatwością zademonstrujemy nasze kwalifikacje na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, lub podczas próby dostania się na studia. Dokładnie oceniają nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką sposobność dają tylko najlepsze szkoły językowe. Mają one podpisane umowy z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu otrzymujemy oryginalny certyfikat. Gdy podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, powinno się skorzystać z oferty szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu ciężko jest się odpowiednio przygotować. Potrzebne nam są odpowiednie materiały pomocnicze i ktoś obeznany, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych aspektach. Każdy egzamin to inny zakres wiedzy i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie otwierając nam nowe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na kategorie prościej jest się do nich ustosunkować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem został stworzony specjalnie dla najmłodszych. Określa on znajomość języka angielskiego na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mają możliwość zdobyć dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich zdolności i motywuje do kolejnych starań związanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do bardziej zaawansowanych egzaminów, umożliwiających coraz większe korzyści. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, umożliwiającym przystąpienie do niego dorosłym. Zdany egzamin reprezentuje posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuację nauki na wyższym stopniu zaawansowania i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz sposobność pracy w środowisku wielojęzycznym. Zdobycie certyfikatu oznacza umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że nie będzie dla ciebie problemem przebywanie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zaliczenie zajęć języka angielskiego na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w obcym kraju w języku angielskim. Zdobywając dopasowane wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English jest już poziomem zaawansowanym. Jest ceniony przez największe firmy. Oświadcza, że umiesz już posługiwać się językiem angielskim tak samo w codziennym życiu, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najwyższym certyfikatem z serii Cambridge English. Potwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zaliczeniu tego egzaminu jesteśmy już w stanie zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy trudności z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest też opcja podjęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia praktyczne używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to ważne, jeśli zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych zdolności. Nauka do tego certyfikatu obejmuje specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów definiuje nasze zdolności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest sposobność dokładnej oceny poziomu wiedzy. Wyjaśnia to też wagę certyfikatu. Egzaminy zwykle są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy możliwość kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. Weryfikuje naszą fleksję oraz wiedzę w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Oczywiście forma egzaminu zależy od tego, na jaki certyfikat się zdecydujemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie jesteśmy w stanie określić naszych umiejętności, warto jest udać się do szkoły językowej. Tam prowadzący sprawdzą nasz poziom zaawansowania i przygotują nas do zdobycia certyfikatu. Możemy odnieść się też do sugerowanych grup społecznych, ponieważ stopień trudności egzaminu wzrasta w przybliżeniu do poziomów szkolnictwa. Certyfikaty są też związane z tym, co zamierzamy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam niezbędny do konkretnej pracy, za pewne wybierzemy inny, niż w sytuacji starania się na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.