Program enova365 -wdrożenia

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży i innowacyjności używanych metod technologicznych.

Co to jest system ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą stale, integrujących i pomagających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości doboru modułów i poszerzenia ich ilości z uwagi na wymiar potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na wszechstronne sterowanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem i analizę danych. Obejmuje wszelkie obszary działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, ale równolegle pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z polskim prawem, przystosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma mocną pozycję na rynku, enova365 oferuje wygodne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie konieczności można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP?

Choć moduły mogą funkcjonować samodzielnie, taka sama baza danych dla wszystkich kupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu pozwala na wprowadzanie szablonów metod pracy, wydzielanie obowiązków i uzupełnianie zestawień i raportów. Działa: składując, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić obieg danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły i organizuje szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizowanie systemu do nowych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy preferują zakupy na własność lub pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla średnich i małych firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania rekomendowany jest dla firm, które nie przewidują inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony dostęp do analiz biznesowych i wszelkich informacji, pozwala na pracę na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

partner enova

Komentarze są wyłączone.