Katalogowanie

Katalogowanie stron www

Katalogowanie stron to szybki i skuteczny sposób na opanowanie wyszukiwarek internetowych. Standardowy pakiet katalogowania startuje już od 100 zł. A skuteczność? Wzrost rangi strony nawet o kilkanaście miejsc w zwykłych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza firma zespala korzystne rozwiązania z standardowymi metodami pozycjonowania. Proponujemy Tobie możliwość dodania linku kierującego do strony Twojej firmy do nawet 100 wartościowych katalogów internetowych. Proponujemy odpowiednie dla algorytmu wyszukiwarek teksty SEO z sporządzoną przez specjalistów bogatą ilością wyrażeń kluczowych. To wystarczy, aby zaistnieć w internecie. To idealna opcja marketingu internetowego. To usługa SEO inna niż wszystkie.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Prawie 100 skutecznych katalogów stron
  • Specjalistyczne artykuły SEO
  • Kilka pakietów katalogowania w ofercie w rozmaitych cenach
  • Gwarancja wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach
  • Bezpieczeństwo dla Twojej witryny

Case study

Nie chcemy zabierać Ci czasu opowiastkami o tym jaka wspaniała jest nasza usługa dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skoncentrujemy się na pokazaniu Tobie historii jednego z naszych Klientów. Sam\a przekonasz się, że nie można nie skorzystać z oferty katalogowania stron w postaci, jaką wdrożyliśmy tylko dla Ciebie.

Pani Alicja jest właścicielką marki oferującej produkty do włosów w Toruniu. Swoje preparaty sprzedaje w małym salonie, jak i poprzez sklep internetowy. Ma dość silną konkurencję. Wbrew temu, po opublikowaniu w naszej grupie katalogów seo 40 artykułów reklamowych z odnośnikiem kierującym do sklepu www, strona www Pani Alicji podskoczyła z 25 pozycji na 15. Następnie po dogłębnej optymalizacji strony www sklepu i opublikowaniu następnych 20 artykułów SEO, strona internetowa wzrosła o następne kilka oczek, docierając do pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania w Google. Efekt katalogowania niezwykle owocny. Tym bardziej, iż dzisiaj Pani Alicja interesuje swoimi produktami większą grupę odbiorców, a dochody z sprzedaży nieustannie wzrastają.

Taki jest rezultat końcowy katalogowania seo. Niektóre elementy wymagają jednak bardziej szczegółowego komentarza. Dla przykładu to czemu nasi specjaliści stawiają na katalogowanie przy użyciu artykułów reklamowych. Według naszych ekspertów teksty SEO są najkorzystniejsze dlatego, że scalają dwa podstawowe czynniki pozycjonowania – dużą ilość fraz kluczowych i dobrej jakości link odsyłający. Każdy tekst SEO jest niepowtarzalny. Nie kopiujemy contentu, gdyż może to wywołać regres pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to 5000 znaków. Pomyśl ile różnego rodzaju wyrażeń kluczowych odtwarzających potrzeby klientów Google może zostać ukrytych w takim tekście. Każdy artykuł SEO to także indywidualny, wysokiej jakości link zewnętrzny. A im większa ilość takich odnośników, tym wyższa pozycja Twojej strony w Google.

Jak pewnie zauważyłeś katalogowanie stron to niezwykle łatwa metoda marketingowa. A przy tym wcale nie taka kosztowna, jak wydawałoby się. Nie zwlekaj! Wypróbuj nasze katalogi internetowe i zostań z naszą agencją na dłużej. Twoja strona internetowa, identycznie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę organicznych wyników wyszukiwania w Google.