Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

zakręcarki zalkin zamykanie butelek maszyna zakręcająca
Zakręcarki Zalkin – solidne maszyny przeznaczone do masowej produkcji
Kwiecień 23, 2017
pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie pozycjonowanie firmowych stron
Pozycjonowanie – kluczowe informacje dla początkujących
Kwiecień 28, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Zabawa weselna jest niesamowitą uroczystością rodzinną, która powinna na zawsze zapisać się w pamięci wszystkich przybyłych gości. Bardzo dobrze by było, jeżeliby przywodziła jedynie miłe wspomnienia. Każda para z kilkuletnim stażem fantazjuje o cudownym, gustownym i fascynującym weselu. Więc takim, na jakim wszyscy uczestnicy będą doskonale się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu i smakiem do białego rana.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Dziś na każdym kroku napotykamy reklamy upowszechniające mocne alkohole, papierosy oraz kolejne używki, m. in. herbatę. Niejednokrotnie niedoświadczone osoby organizując wesele pragną zaspokoić wszystkich, a wybraną drogą mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy go spożywamy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali i w ogóle nie przeszkadzają nam już niezręczne docinki teścia, hałas najmniejszych gości oraz odór papierosów podnoszący się nad nimi (mimo że sami absolutnie nie palimy). DJ na wesele, eleganckie potrawy, różnego pokroju niespodzianki i dobra atmosfera – to wszystko w praktyce wystarczy. Przytomność na owych ucztach zdarza się nadzwyczaj rzadko, ale od dłuższego czasu bardzo dużo małżeństw zaczęło upowszechniać ten zwyczaj. Dlaczego? – z uwagi na dzieci, które mówiąc w skrócie nie powinny postrzegać krewnych pod wpływem silnych alkoholi, zaś z innej strony – jest to dowód dojrzałości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, nie tylko zaliczających się do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „wspaniała uczta w sumie nie jest uzależniona od liczby spożytego trunku” lub „nie potrzeba napojów wysokoprocentowych, żeby doskonale świętować”. W przypadku wesel jest to o tyle nietypowe, bo w Polsce owe okoliczności od dawien dawna były szczodrze zakrapiane. Osoby, które zdecydowały się rzeczywiście na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, nieraz słyszały negatywne aluzje, odtrącenie szansy uczestnictwa w zabawie albo słowa „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie fachowego wodzireja na uroczystość wcale nie jest niczym niespotykanym, to niedobór napojów alkoholowych – jak najbardziej.

DJ dla specjalnych gości

Wymarzone przyjęcie to kompetentny DJ na wesele z Bydgoszczy i kompozycja dostosowana do gustów uczestników imprezy. To naturalnie on precyzuje harmonogram zabawy oraz układa najprzeróżniejsze zabawy. Na przyjęciu bezalkoholowym jest wprost obowiązkowy. Znany DJ to gwarancja udanej zabawy chociażby przez dwa lub trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego główne cele? Oprócz tego, iż jest odpowiedzialny za dopasowanie utworów, to każdorazowe widowisko powinno być przez niego dość wcześnie zakomunikowane oraz poprowadzone. Każdy uczestnik ma się wspaniale bawić, nawet ten ogromnie skromny. Praca wodzireja rozpoczyna się częstokroć od określenia zaproszonym osobom ich siedzeń, zaś od tego czasu – równocześnie z następnymi zdarzeniami – solidarnie śpiewa z uczestnikami, tłumaczy im ruchy podczas tańca, organizuje przeróżnego typu animacje. Wszystko to realizuje w sposób żartobliwy, jednakże bynajmniej nie przykry. DJ-wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, głównie na biesiadach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi goście więcej wymagają i to przez długi czas w zestawieniu do takich, którzy prędko na początku zabawy są pod wpływem alkoholu.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów alkoholowych ma szansę funkcjonować bardzo dużo klasycznych imprez, przykładowo wieczory panieńskie sylwester, rocznice ożenku. Zamiast wydawać środki na spirytus, białe wino i szampana, możemy wykazać się nieco lepszą wyobraźnią. Wieczór kawalerski jest w stanie trwać choćby kilka dni, natomiast podczas uczty Panna Młoda jest nauczana do sprawowania roli znakomitej żony. Taka sytuacja dotyczy wieczorów kawalerskich, podczas jakich po prostu nie powinny tańczyć prawie nagie tancerki. Ceremonie oraz mecze bez napojów alkoholowych są rewelacyjną alternatywą szczególnie dla tych planowanych w dawnym charakterze. Nierzadko Panowie opowiadają, że chcą bawić się znakomicie na prywatce, natomiast nie tylko dzień później chwalić się przyjaciołom ile dokładnie udało im się wysączyć alkoholu. Alkohol jest stosowany przede wszystkim do tego, aby „maskować” podstawowe sprawy, np. brak doświadczania radości ze zdarzenia, przywiązania do rodziny (lub ogólnie więzi społecznych) lub niechętnego odczuwania egzotycznej kultury. Częstokroć ludzie niestety nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, ponieważ nie mają środków na wódkę i w sumie nie poznają głębszego sensu tegoż wydarzenia. Bynajmniej nie chodzi tu niewątpliwie jedynie o napoje wysokoprocentowe, bowiem kosztów związanych ze ślubem oraz weselem jest o wiele więcej.

Komunie, narodziny dziecka oraz inne domowe uroczystości bez wódki wina i innych alkoholi nie odróżniają się właściwie niczym od owych konwencjonalnych. W ustalonym miejscu zapewnia świetną muzykę wzięty DJ, na twarzy uczestników imprezy przeważają uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy we mgle, oboje rodzice jednej oraz drugiej strony stoją poruszeni. Nie ma oszałamiającego alkoholu, przez jaki niejednokrotnie te miłe chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je zawziętość, brak wrażliwości, podłość oraz utarczki uczestników.

Jeśli planujesz wiedzieć dużo więcej, wejdź tutaj – DJ Bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.