Dekoracje weselne Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
Sierpień 16, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja bez skalpela
Sierpień 29, 2019

Dekoracje weselne Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji ślubnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje na wesele nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej oraz podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest wytworzenie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich przesadnie dużo, żeby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one poukładane z głową, żeby nie przeszkadzały gościom w swobodnym przemieszczaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą klimatu wystrojowi, ale również zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, aby ukształtować korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, jednak równie dobrze można dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia oraz doda mu eleganckiego stylu. Zwykle takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą odpowiednie w każdym z miejsc, jakie para młoda zamierza ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie stosować sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kwiatowymi kompozycjami, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub poprawi też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Przy dekoracji samochodu też można popisać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu limuzyny, można ją także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Do wciąż najpopularniejszych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w różnych kolorach i wzorach oraz mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, planując ślub. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a potem otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Ogromną rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie współgrać tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma najwyższą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na wesele są pokrowce, jakie można dopasować pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo jest wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na ślub jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń ceny

Komentarze są wyłączone.