Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

toruńska kancelaria notarialna dobry notariusz pomoc notarialna
W jakich sprawach może doradzić nam notariusz?
Kwiecień 9, 2017
grafik toruń ulotki reklamowe agencja reklamowa
Trendy w projektowaniu stron www
Kwiecień 14, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

Duże wyświetlacze ledowe od jakiegoś czasu są niezmiennym elementem lokalnej struktury. Obszary, w których są postawione, nabierają zdecydowanie innego charakteru. Są częściej obchodzone, zaś materiały promocyjne dużo łatwiej są przyswajane przez hipotetycznych Klientów. Metoda LED na sto procent ma wiele walorów, aczkolwiek krótko mówiąc nie należy do najtańszych. Warunki atmosferyczne nie oddziałują w żaden sposób na czytelność ekranu LED, ani na sposób wyświetlania poprzez niego treści. Niektóre są rzeczywiście jasne, iż można się im przyglądać z odległości kilkunastu metrów. Dodatkowo nasłonecznienie ogólnie rzecz ujmując nie stanowi poważniejszego problemu – obrazy są wspaniale widoczne. Dzięki wdrożeniu ochrony IP 65 ekrany LED prawidłowo działają podczas opadów śniegu, gradu czy burzy. Obecnie są używane jako fundamentalny środek na potrzeby przedstawiania wielorakich informacji, przykładowo materiałów reklamowych, kursów walut czy wyników sportowych. Jako niebanalne narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się dosłownie konieczne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest bezsensowne – to rzecz banalna. Ażeby podnieść sprzedaż, m. in. rozbudować grono pewnych Konsumentów i zwabić nowych, należy koniecznie wybrać sposób reklamy. Instytucje, jakie mogą stracić dużo więcej pieniędzy, będą publikowały spoty marketingowe na wysokich telebimach bądź wyróżniać własne artykuły w TV. Jak naprawdę prezentuje się sprawa z telebimami? Czy wynajem ekranów jest teraz autentycznie taki korzystny? W jaki sposób ma się sprawa z telebimami z perspektywy technicznej? Jak sprawić, ażeby po długim okresie (przykładowo po wielu latach) świecił jak nowy? Ogólnie rzecz ujmując nie można w skrócie odpowiedzieć na wszelakie pytania, ponieważ wybrane rzeczy wiedzą przede wszystkim osoby bardzo dobrze rozumiejące branżę.

Przewidując zakup albo najem telebimów, należy zerknąć na co najmniej kilka głównych spraw, jakie mają duży wpływ na jego funkcjonowanie po długim czasie. Absolutnie nie chodzi jedynie o wartość oraz jakość, na jakie od razu zwracają uwagę konsumenci.

Gatunek diod, z jakich został zaprojektowany telebim

Ów parametr orzeka o żywotności telebimu, jego przejrzystości i… kosztowności. Telebimy wyjątkowo tanie są powszechnie skonstruowane z chińskich diod, które posiadają niesamowicie małą intensywność oraz są w stanie powodować sporo kłopotów w trakcie renowacji. Ponadto nierzadko można dostrzec niejednolity kolor ekranu, jakie są po prostu niezgodnością temperatur, która ma miejsce w diodach o różnych kolorach. O wiele bardziej opłacalny jest teraz wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Krótko mówiąc nie łudźmy się jednak – najatrakcyjniejsze ekrany LED są robione w Stanach i Japonii.

System mocowania osobnych diod

Istotne jest również to, czy są przytwierdzane manualnie czy maszynowo. W pierwszym przypadku powinniśmy mieć na uwadze to, iż oddzielne diody mogą ulec awarii oraz będą zanikać. W efekcie na ekranie LED będą zauważalne nieoświetlone momenty, zaś renowacja również nie zalicza się do najprzyjemniejszych. Diody mocowane przemysłowo ogólnie rzecz ujmując nie sprawią nam owych problemów.

Przejrzystość ekranu LED

W ogóle nie może być uzależniona od warunków klimatycznych, przykładowo ciepłoty powietrza czy nasłonecznienia. Jasność na poziomie 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, ażeby można było puszczać treści reklamowe w dowolnych warunkach, choćby podczas dotkliwych opadów.

Oprogramowanie do telebimu

Powinniśmy bezwzględnie spojrzeć na oprogramowanie, przy użyciu którego będziemy mieli szansę wprowadzać zmiany na telebimie, a konkretniej wyświetlać nowe treści promocyjne, układać je w konkretnej sekwencji etc. Dobrze by było, jeśliby ekranem LED można było kierować na odległość (więc przez Internet). Jednym spośród najlepszych programów jest bez wątpienia Screen Show firmy Revolution-Tech. Można podczas jego stosowania robić doprawdy rozbudowane połączenia spotów, a to zarówno dla firmy wynajmującej ekran, jak i dla oferenta, jest szczególnie ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Wszystko zależy od tego, w jakiej okolicy będzie zamontowany, jakie będzie mieć gabaryty oraz klasy. Jeśli zainwestujemy w chiński telebim, wówczas z pewnością trzeba mieć na względzie to, że będzie potrzebować sporej liczby renowacji, natomiast w późniejszym czasie – sporych wydatków. Ekran LED posiada dużą przewagę ponad kolejnymi wewnętrznymi nośnikami reklamy, m in. billboardami. Inna jest po prostu widoczność obrazu. Potencjalni klienci mocno kierują uwagę na kreatywne reklamy, które pochłaniają analogicznie jak obrazy w kinie. Dla niektórych osób opłata wynajęcia telebimu na pewno jest stawką zaporową, a na montaż trzeba posiadać specjalistyczne upoważnienie (w ogóle nie można zamontować przedstawionego mocnego obiektu w przypadkowym miejscu). Trzeba wspomnieć, iż ekrany LED nie mogą być mocowane pionowo do ulicy, bowiem rażą wzrok kierowców – są w takiej sytuacji rozpatrywane troszeczkę jak zagrożenie. Dobrze jest jednakże kupić bądź wynająć odpowiedniej jakości telebim, gdyż Konsumenci w przedstawionym przypadku dużo lepiej zapamiętują treści promocyjne. A przedsiębiorstwa dużo lepiej płacą za transmisję treści, gdyż przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaciekawiony przedstawioną metodą reklamy, kliknij w odsyłacz mieszczący się tu – Wynajem ekranów LED

Komentarze są wyłączone.