Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

adwokat toruń kancelaria adwokacka kancelaria toruń
Kancelaria notarialna – porady profesjonalnego adwokata
4 kwietnia, 2017
zawodowy dj dj łódź dj na uroczystości i zabawy
Organizowanie imprezy – dobry DJ nie jest zły
7 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Doskonale płaski brzuch jest marzeniem dużej liczby osób – zarówno kobiet, jak i panów. Cudownie by było w sytuacji, gdyby był ładnie umięśniony oraz trochę wyrzeźbiony (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w trakcie ćwiczenia i przy wykorzystywaniu wielorakich diet. Te osoby, jakie bardzo dużo trenują, mają możliwość pochwalić się ładnym, szczupłym brzuszkiem oraz z dumą kursują po plaży albo wyprężają się na fotelach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, gdyż brzuch jest tą sferą ciała, która urzeka płeć przeciwną. Mamy możliwość jednak zaobserwować takie osoby, którym mówiąc w skrócie nie zależy na przesadzonym negliżu oraz stąd nie odsłaniają tak często umięśnionego brzuszka. Nad formą powinniśmy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeżeli zamierzamy leżeć po południu na fotelu zamiast iść na fitness w wodzie lub ćwiczyć w klubie fitness, to na sto procent wcale nie urzeczywistnimy owego fantazjowania. Zamiast koronkowego bikini albo spodenek, będziemy zmuszeni nosić okropne kostiumy, tankini ze spódniczką albo szorty i koszulkę na ramiączkach. Każdy mówi: weź się za siebie, zadowalające efekty przyniesie właściwa dieta i siłownia. Lecz czy na pewno? Czy jest to rzeczywiście takie banalne, jak powiadają osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta bogata w warzywa oraz owoce, dużą ilość aktywności i co najważniejsze – brzuszków, by móc chwalić się wszem i wobec zjawiskowym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie wcale nie bazuje tylko na takich oczywistych rzeczach, lecz także na genetyce, więc skłonnościach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Absolutnie nie możemy „spalić” tkanki lipidowej wyłącznie w pojedynczym miejscu, obowiązkowy jest kompleksowy trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszcz odkładany przez nasz organizm spala się symetrycznie, to znaczy – w jakiejkolwiek części ciała harmonijnie do zawartości komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, zaś reklamy w TV, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, po prostu koloryzują. Istotną rolę pełni tutaj genetyka, ponieważ niektóre osoby posiadają silniejsze skłonności do nadwagi wyłącznie przez to, iż ich rodzice i pozostałe osoby z rodziny, też miały z tym wielki problem. Podczas robienia jedynie pojedynczych brzuszków bez wątpienia w ogóle nie usuniemy nieestetycznych fałdek, gdyż w tymże momencie będziemy przetwarzać niezbyt dużą ilość energii. Brzuszki umacniają mięśnie w niepokojącej nas strefie i po czasie może się okazać, że posiadamy tam więcej centymetrów aniżeli się spodziewaliśmy. Muskuły są coraz mocniejsze (wytworzy się nam pewne wsparcie), ale tłuszcz przetrwa.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Prócz zharmonizowanej diety i wysiłku całościowego (zatem treningów działających w interesie wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie wskazanej grupy), możemy zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. W ogóle nie chodzi tutaj jednakże o to, żeby całymi dniami chodzić na masaże jakimiś niezwykłymi urządzeniami…i odpuścić sobie obydwie sprawy wyliczone powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – odpowiednia dieta, ćwiczenia i kuracje kosmetyczne, które uelastycznią naszą skórę, zmniejszą cellulit, skorygują fałdki w partiach, na które dieta i ćwiczenia fizyczne w ogóle nie mogą nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim ciekawym zabiegiem jest na przykład liposukcja bez skalpela przy użyciu aparatury Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę sprawnie usunąć komórki tłuszczowe z kluczowych miejsc, m in. nad kolanami. Chodzi tutaj nie tylko o oszałamiające wymodelowanie ciała po pojedynczym zabiegu, ale również pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica zasysa kolejne fałdki skóry, natomiast ultradźwięki rozdzielają komórki tłuszczowe. Są one później wyrzucane z naszego ciała przez limfę, natomiast potem – poprzez wątrobę. Mamy możliwość też skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza stan skóry, jej napięcie, modeluje figurę, usuwa cellulit oraz ogranicza miejscowe otłuszczenia. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus ma wpływ w zasadzie nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz także na mięśnie. Zaś ściśle: stymuluje komórki skóry właściwej, tkankę wewnątrz i muskuły, by szybko oraz efektywnie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk ma formę upłynnioną, bowiem działają na niego fale radiowe. Natomiast to wpływa na to, że skóra oraz bicepsy są silnie rozgrzane. Tym urządzeniem wolno także usuwać głębokość zmarszczek dookoła oczu oraz ust, a także wymodelować owal twarzy. Sporo osób stawia ponadto na terapie z zastosowaniem endermologii, np. na masaż w wykorzystaniem próżni. To prawdopodobnie najatrakcyjniejsza opcja, ponieważ należy założyć wyjątkowy kostium, zaś kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „jeździ się” po owym ubiorze.

Jeśli zaciekawił Cię owy artykuł, wypatrujesz niezawodnego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko na brzuszku to wejdź w odnośnik tutaj – Odchudzanie Toruń – a może odnajdziesz akurat to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.