Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeżeli potrzebujesz najefektywniejszej metody reklamowej, zaplecze SEO to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zestaw użytecznych, spersonalizowanych i niesamowicie efektywnych stron zapleczowych, czyli domen internetowych promujących Twoją działalność i podwyższających pozycję Twojej witryny w Google jednorazowo. Zaplecze SEO to metoda reklamowa, która po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie zwiększy jej popularność w Sieci. Zwyczajnie większa rozpoznawalność firmy, owocne dochody i większa ilość Klientów. Jedna propozycja, a tak dużo perspektyw.

Agencja Topranking zapewnia profesjonalne zaplecze SEO dla kontrahentów reprezentujących rozmaite gałęzie handlu. Blogi poradnikowe, fora dyskusyjne, strony poradnikowe, czy strony produktowe – Twoje strony zapleczowe mogą przybierać każdą strukturę. My kładziemy nacisk na indywidualne rozwiązania, niepowtarzalne treści i wysoką wydajność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że szereg kilku stron zapleczowych mocno pracuje na sukces Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO tworzone przez Topranking to:

  • Ciekawe struktury stron pozycjonerskich
  • Unikatowa adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka siła linków zewnętrznych
  • Możliwość zarabiania na stronach pozycjonerskich oferowanie linków seo, programy partnerskie, a także umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Specjalistyczne teksty SEO z bogatą liczbą wyrażeń kluczowych

Przejdźmy jednak do rzeczywistych przypadków. Przedstawimy Ci historię Ci o konkretnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Klientów – instytucji zajmującej się sprzedażą akcesoriów samochodowych. Zademonstrujemy Tobie jak konstruujemy zaplecze do pozycjonowania i jakie są efekty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta zakupliliśmy 3 domeny i dodaliśmy je do wybranego hostingu. hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał słowa kluczowe tematycznie powiązane z sferą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe posiadały odmienną adresację IP, co jest szczególnie ważne przy linkowaniu.

Następnym krokiem było zaprojektowanie wyglądu każdej strony pozycjonerskiej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, a kolejno na każdej opublikowaliśmy unikatowe artykuły z adekwatną liczbą fraz kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały zaprojektowane w formie poradnika, a jedna prezentowała konkretne akcesoria, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Kolejno zoptymalizowaliśmy każdą z witryn i zapoczątkowaliśmy proces linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych założyliśmy także indywidualny profil w mediach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas dodajemy aktualne informacje o nowościach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po jakiś trzech miesiącach zaczęło produkować ruch. Nowi konsumenci zaczęli korzystać z produktów firmy naszego Klienta, co było głównym celem kompletnego procesu budowania zaplecza SEO. Ponadto pozycja strony głównej naszego Klienta zmieniła się, docierając finalnie do pierwszej dziesiątki naturalnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO może istotnie wpłynąć na rozpoznawalność Twojej firmy. I tak, strony zapleczowe mogą stać się dodatkowym źródłem dochodu. Skorzystaj z naszej profesjonalnie opracowanej propozycji i zacznij rozpowszechniać swoją markę w Internecie.